Medyum Ferruh Hoca

Medyum Ferruh Hoca sayesinde eski sevgiliyi geri döndürme, aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi birçok büyüyü garantili şekilde yaptırın.

Büyü Çeşitleri

Yıldızname Nedir? Yıldızname Hesaplama

Yıldızname, bir insanın doğduğu günden öldüğü güne kadar yaşayacağı olayları gösteren astroloji dalıdır. Bir kişinin karakteristik özellikleri, ismi ve doğum tarihi ile hayat yolculuğunda karşısına neler çıkabileceğini yorumlama yöntemine yıldızname adı denir. Bu sayede gelecekte yaşayacağınız hastalık ya da kazaları görebilir, bunun önüne geçmek için şans yakalayabilirsiniz. Bunun için bakılacak bireyin, adı, soyadı, doğum tarihi, doğum saati, anne adı gibi bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde Gerçek Medyum Hoca‘ya söylemesi gerekmektedir. Sadece gerçek medyum hocalar yıldızname bakabilir. Bunun nedeni, ebced hesabı uzmanlığı gerektirmesidir. Ebced hesabı yapamayan insanlari size, geleceğiniz hakkında bilgi veremez. Yıldızname bakılarak, ilk önce kişilik analiziniz yapılır. Bilmediğiniz yönlerinizi de bu şekilde öğrenebilirsiniz. Daha sonra bir hastalığınız varsa ya da gelecekte sizi bir hastalık bekliyor mu, ona bakılır. Gelecekteki aşk hayatınızı, evliliğiniz, evleneceğiniz insanın karakteri hakkında da bilgiler öğrenilir. Gelecekte karşınıza çıkacak tüm olumlu olumsuz durumlara ulaşılabilir. Bu ilimde burçlar ve yıldızlar önemli bir yere sahiptir.

Yıldızname Türleri Nelerdir?

Büyü, vefk ve tılsımlar nasıl ki ihtiyaca göre kategorize edilmişse, yıldızname de aynı şekilde kategorilendirilmiştir. Genel olarak bakabileceğiniz gibi detaylı olarak da bakabileceğiniz türleri bulunmaktadır. Aşk, evlilik, iş hayatı, eğitim hayatı, kayıp bir insan ya da kayıp bir eşya için de yıldızname bakılabilmektedir. Sizde kaderinizi merak ediyorsanız, gelecekte sizi neler bekliyor öğrenmek istiyorsanız gerçek medyum hocalardan yardım alarak bunları öğrenebilirsiniz. Size karşı bir büyü yapılıp yapılmadığını, koruyucu meleklerinizin isimlerini, uğurlu ve uğursuz günlerinizi de bu şekilde öğrenebilirsiniz. Yıldızname ve fal birbirine karıştırılmamalıdır. Falda olduğu gibi çeşitli materyaller gerekmez. Bunun yerine belirli dualar okunur. Yıldızname, Osmanlı döneminde yaygınlaşmış ve bu şekilde gelişmiştir.

Gerçek Medyum Hoca, sizin burç hareketlerinize ve yıldızlarınızın durumuna bakıp yorumlamaya ve anlamlandırmaya çalışır. Astroloji’nin alt dalı olma nedeni, tüm gezegenler ve tüm burçlar esas alınarak bakıldığı içindir. Size ait olan yıldızlar ile diğer gök cisimleri arasındaki ilişkiler kontrol edilir. Havas ilmi, ilm-i ledün, astroloji bilgisi olmayan insanlar kesinlikle yıldızname bakamazlar. Buna sadece gerçek medyum hocalar bakabilir. Adı duyulmamış, acemi medyumlar ile kesinlikle çalışmamalısınız. Birçok detayı kaçıracağı gibi geri kalanlarını da yanlış söyleyecektir. Bu durumda geleceğiniz hakkında, aşk hayatında, iş ve eğitim hayatında alacağınız bilgilerin hepsi yanlış olacak. Bundan dolayı büyü yaptırırken, vefk ve tılsım yazdırırken, sadece adı duyulmuş, tecrübeli gerçek medyum hocalar ile çalışmalısınız. Bu sayede geleceğiniz hakkında gerçek bilgilere ulaşabilirsiniz. Yıldızname bakmak, ilim ve tecrübe gerektiren ciddi bir iştir.

yıldızname nedir? Yıldızname nasıl bakılır?
Yıldızname Nedir?
14 Yıl Tecrübeli Gerçek Medyum Ferruh Hoca Kimdir?
Medyum Ferruh Hoca Kimdir?

Yıldızname Bakan Medyumlar

Gerçek medyum hocalar dışında hiç kimse büyü yapamaz ve yıldızname bakamaz. Bunun nedeni, metafizik ve astroloji uzmanlığı gerektirmesidir. Siz de yıldızname baktırmak istiyorsanız. Mısır ve Arabistan’da 15 yıl yaşayıp, havas ilmi uzmanlığı kazanan Medyum Ferruh Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. 15 yıl farklı ülkelerde yaşayıp, ilmini geliştirdikten sonra ülkesine geri dönen Medyum Ferruh Hoca, 2007 yılından bu yana yasal olarak medyum hocalık görevindedir. 2007 yılında, Ferruh Spiritualist Hizmetler Limited Şirketini kurduktan sonra büyü, vefk, tılsım gibi ilim gerektiren olayları yasal olarak yapmaya başlamıştır. Vergi levhası bulunan çok nadir medyum hocalardan biridir. Sizin de çözmek istediğiniz sıkıntılarınız varsa bunları Medyum Ferruh Hoca ile görüşüp, kısa sürede çözebilirsiniz.

Yıldızname Medyum Ferruh Hoca

Ünlüler de dahil olmak üzere 2007 yılından bu yana binlerce insanı birleştiren, evlilikleri kurtaran Ferruh Hoca’nın tecrübesinden faydalanmak istiyorsanız, sol alt kısımda bulunan “Tek Tıkla İletişim” butonuna tıklayabilirsiniz. Whatsapp yolula mesaj göndermek isterseniz, sağ alt kısımda bulunan Whatsapp logosuna tıklayıp, Medyum Ferruh Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Siz de eski sevgilinizi geri getirmek, istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmek, eşinizi eve bağımlı hale getirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden iletişime geçmelisiniz. Medyum Ferruh Hoca hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, Ferruh Hoca ve tecrübeleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Medyum Ferruh Hoca

Büyüler, vefkler, tılsımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda bulunan makalaleri de okuyabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tek Tıkla İletişim