Medyum Ferruh Hoca

Medyum Ferruh Hoca sayesinde eski sevgiliyi geri döndürme, aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi birçok büyüyü garantili şekilde yaptırın.

Ferruh Hoca Kimdir?

Medyum Ferruh Hoca Kimdir?

Medyum Ferruh Hoca’nın Hayatı

Medyum Ferruh Hoca, 9 Ocak 1972 tarihinde Manisa’nın Salihli ilçesinin Hacılar köyünde dünyaya gelmiştir. Rahmetli babası Hacı Hafız Beytullah Hoca sayesinde Kuran-ı Kerim ile çok erken yaşlarda tanışmıştır. Bulunduğu köyde birçok Hacı bulunduğundan dolayı onların sayesinde çok kısa zamanda kuran tefsiri ve hafızlık eğitimini tamamlamıştır. 16 yaşında hafızlık eğitimini tamamlayan Medyum Ferruh Hoca, babası Hacı Hafız Beytullah Hoca’nın emri ile çevre köylere Kuran-ı Kerim eğitimi vermek için gönderilmiştir. 20 yaşında kadar Manisa’da yaşayan Ferruh Hoca, Havas, Vefk, İlmi Ledün, Ebced ilimlerinde kendini geliştirmek için Arabistan’a gitmiştir. 4 yıl Medine’de, 5 yıl Mekke’de, 1 yıl da Riyad şehrinde yaşayan Medyum Ferruh Hoca, 10 yıllık süre boyunca birçok Arap ve Süryani Hoca’dan gizli ilimler ve büyü dersleri almıştır. Gizli ilimler ve büyü konusunda uzmanlaşan Ferruh Hoca, kendini geliştirmeye devam etmek istediği için 2002 yılında Arabistan’dan Mısır’a taşınmıştır.

Medyum Ferruh Hoca’nın Eğitimi

Mısır’ın başkenti Kahire‘de 3 yıl, Şarm El Şeyh kentinde 2 yıl yaşayan Ferruh Hoca, Mısırlı Büyü Üstadlarından yüzlerce kara büyü, ak büyü ve büyü bozma tekniği öğrenmiştir. Arabistan ve Mısır’da toplam 15 yıl yaşayan Medyum Ferruh Hoca, cinlerle olan iletişimi oldukça kuvvetlendirmiştir. Bu ülkelerde de 15 yıl boyunca binlerce vefk yazıp, büyü yaptığı için cinlerle arasındaki bağ kopmayacak şekilde güçlenmiştir. Mısır ve Arabistan’da binlerce insanın derdine derman olan Ferruh Hoca, kendi ülkesine dönüp, ülkesindeki insanlara faydalı olacak tılsımlar, vefkler ve büyüler hazırlamak istediği için 2007 yılında, 35 yaşında Türkiye’ye dönmüştür. Bu kutsal mesleği yasal olarak yapmak isteyen Medyum Ferruh Hoca, Ferruh Spiritualist Hizmetler Limited Şirketini kurmuştur. 2007 yılından bu zamana kadar çok aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. 14 yıl boyunca vergi levhalı olarak yasal gerçek medyum hoca olarak görevine devam etmektedir.

Medyum Ferruh Hoca
Medyum Ferruh Hoca

Mısır ve Arabistan’da öğrendiği büyüler sayesinde binlerce insanı birbirine kavuşturan, evlilikleri kurtaran Ferruh Hoca, ünlü insanların da en çok tercih ettiği medyum hocalardan biridir. Süryani, Arap, Yahudi hocalardan öğrendiği büyü tekniklerini Türkiye’de uygulayabilen insan sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Çünkü bu büyüler çok güçlü psikoloji ve havas ilmi uzmanlığı gerektirir. Antik Mısır’da kullanılan büyü türlerini Türkiye’de yapabilen tek kişi Medyum Ferruh Hoca’dır. Büyünün doğduğu topraklara gidip, en nadir büyü teknikleri öğrendiği için camianın ileri gelen Medyum Hocalarıdan biridir. Doğduğu köyün ve ailesinin dine bağlılığı nedeniyle doğuştan gelen yetenekleri vardır.

Medyum Ferruh Hoca’nın Etkili Büyüleri

Eski sevgiliyi geri getirme, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kilit büyüsü, süryani büyüsü, papaz büyüsü, aşk vefki, aşk tılsımı, evlilik büyüsü, geri getirme vefki gibi birçok büyüde uzman olan Ferruh Hoca, bu büyüler ve vefkler sayesinde birçok huzurlu yuvanın kurulmasına yardımcı olmuştur. Sizin de evliliğinizde huzursuzluk oluyorsa, eşiniz eve gelmiyorsa, sevgiliniz sizden soğuduysa Ferruh Hoca’nın bilgi ve tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Evinize mutluluk ve bereket getirmek istiyorsanız size özel hazırlanmış bir vefk ile evinizi huzurla doldurabilirsiniz. Sevgiliniz sizden ayrıldıysa, bağlama büyüsü ile kendinize çok sıkı şekilde bağlayıp aşık edebilirsiniz. Büyü ve vefkler insanlık tarihi kadar eskidir. İşe yarayan kesin bir çözüm olduğu için yüzyıllar boyunca etkisini hiç kaybetmemiş, aksine her geçen gün daha çok uygulanmaya başlamıştır. Tüm sıkıntılarınızdan kurtulmak için Ferruh Hoca ile iletişime geçip, tüm dertlerinizi anlatmanız yeterlidir. Ferruh Hoca, yaşının ve ilminin verdiği tecrübe ile size uygun olan vefk ya da büyüyü hazırlayacaktır.

Büyü ve vefk konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, acemi ve sahte medyumlardan uzak durulması gerektiğidir. Büyü yapmak, yıllar boyunca kazanılmış bilgi birikim ile öğrenilir. İnsanların evinde yapabileceği bir öğreti değildir. Acemi medyumun eksik okuyacağı bir dua, hayatınızın kararmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden çok dikkat edilmesi gereken bir konudur ve sadece gerçek medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Gerçek Medyum Ferruh Hoca ile iletişime geçip tüm sorunlarınızdan tek seferde kurtulmak istiyorsanız, sayfanın sol altında bulunan “Tek Tıkla İletişim” butonuna tıklayarak, Ferruh Hoca’ya ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sayfanın sağ alt köşesinde bulunan “Whatsapp” butonuna tıklayıp, Whatsapp’dan mesaj gönderebilirsiniz. Ferruh Hoca’nın yaptığı etkili büyüleri görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Medyum Ferruh Hoca’nın Yaptığı Büyüler

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
En Yeniler
Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Merve
Merve

ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN FERRUH HOCAM İYİKİ VARSINIZ

Ahmet
Ahmet
Reply to  Merve

Merve hanım bişey sorabilirmiyim

yıldız yıldız
yıldız yıldız

1 senelik nişanlıydık ama sıkıldım deyip durduk yere ayrılmıştı benden. konusmak bile istemiodu benimle ama ben onu kaybtmek istemiyodum onunla gelecek düşünüyodum nedensiz sekilde benden uzaklamıstı. benim bi arkadasm var adı neriman o ferruh hocaya daha önce gitmiş baya övdü övdü bende son çare olarak deniyim dedim. aradım derdimi anlattım gidp konustun mu dedi ilk basta hemen büyü yapalım faln demedi. bnde konusmuyo hocam uzaklaştı tamamen dedim. eski sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptık. 5 gün içinde kendisi msj attı bana. ben hiç bişi yapmamama rağmen kendisi yazdı hemen. ona cevap bile atmadan ferruh hocayı arayıp tşkkür ettim bu kadar etkili bişe olduğunu bilsem çok önceden yapardım. sevglm yazdı barıştık nişanlyıız yine. allah iyki bizi karşılaştırmıs ferruh hocmm

Merve
Merve

FERRUH HOCADAN ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN.

Havva
Havva
Reply to  Merve

Merve hanım kaç günde işleminizin sonucunu gördünüz

AHMET
AHMET

Selamlar Ferruh hocam ile yaptığınız işlem kaç gün de bitiyor işlem bittikten sonra bekleme süresi kaç gündür

EMİNE DEMİRCİ
EMİNE DEMİRCİ

FERRUH HOCAYI KEŞKE DAHA ÖNCEDEN TANISAYMIŞIM….. EVLENELİ 6 YIL OLDU AMA KAYNANAM Bİ TÜRLÜ GİTMEK BİLMEDİ BİZDEN. KONUSTK KONUSTUK AMA ANLAMIYORDU KADIN. BENDE SON ÇARE BÜYÜ YAPTIRAYIM DEDİM BASKA Bİ HOCA İLE KONUSTUM 2000 TL PARA ALDI AMA YAPTIĞI BÜYÜ İŞE YARAMADI. SONRA KOMŞUMA ANLATTIM OLAYI. FERRUH HOCAYI ÖNERDİ İYİKİ DE ÖNERMİŞ ALLAH RAZI OLSUN FERRUH HOCADAN. SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTIK KAYNANAM ARTIK BİZİ GÖRMEK BİLE İSTEMYOR. YILLARDIR BOŞUNA BEKLEMŞİM 1 HAFTADA KAYNANAMI KOVDU EVDEN. ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN FERRUH HOCAM

hüseyin aksu
hüseyin aksu

FERRUHhocam merhaba ben ankaradan hüseyin hatırladınız mı evlilik büyüsü yapmıştık. ALLAH razı olsun sizin sayenizde evlendik 1 çocuğumuz var ellerinizden öper. hocam bi arkadaşımada yardımınız lazım. oda evlnmek istiyor ama ailesi razı gelmiyor. Sizi aradım meşguldu telfonunuz. akşam yine aricam bakar mısınız

Tek Tıkla İletişim